Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Kuriozitet / Largoni dhjete kilograme toksina nga zorra e trashë me vetem këta dy përbërës

Largoni dhjete kilograme toksina nga zorra e trashë me vetem këta dy përbërës

Në ditët e sotme gjithmonë e më shumë njerëz po diagnostifikohen me kancer të zorrës së trashë. Stili i keq i jetës dhe dieta e varfër ndikojnë shumë në shëndetin e këtij organi. Megjithatë ka teknika të veçantë, për t’u kujdesur siç duhet për shëndetin e zorrës së trashë, pa qenë nevoja të shpenzoni para. Kjo recetë me 2 përbërës do t’ju ndihmojë të largoni 10 kg toksina nga zorra e trashë në vetëm 3 javë.Përbërësit:1 mollë;1 gotë me ujë;1 lugë gjelle me fara liri;1 lugë gjelle me mjaltë;1 lugë gjelle me fara chia;Përgatitja:Qërojeni mollën dhe shtojeni në blender, bashkë me mjaltin dhe ujin. Lërini të miksohen mirë dhe më pas shtoni farat e lirit dhe ato chia. Konsumojeni atë çdo ditë për 3 javë rresht dhe do të shini rezultate mahnitëse në një periudhë të shkurtër kohore.

About Tirana ABC

Check Also

Zbulohet një tjetër detaj për tarifën e Rrugës së Kombit

Tarifa e vendosur nga Qeveria e Shqipërisë për kalimin në Rrugën e Kombit është katër …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *